Deze specialisatie is voort gekomen uit de liefde voor het merk BMW. De specifieke kenmerken als kwaliteit, rijeigenschappen, uitstraling en niet te vergeten waardevastheid maken het een plezier om met dit merk te werken. Met een enthousiast team bedienen wij autorijdend Nederland op hun wenken. Kwaliteit, klantgerichtheid en service zijn kenmerken waarmee wij ons onderscheiden. Dit ziet u ook terug in ons aanbod gebruikte automobielen. U vindt bij ons wellicht niet de goedkoopste exemplaren maar wél de beste kwaliteitsoccasions. Unieke auto's met lage kilometerstanden in een excellente staat. Auto's voor verzamelaars of liefhebbers maar ook auto's om gewoon dagelijks te gebruiken en om van te genieten.
Voor een compleet overzicht van ons huidige assortiment verwijzen wij u graag door naar onze website http://www.plmcars.nl . U bent echter ook van harte welkom in onze showroom in Bergeijk. Wij zijn gevestigd aan de Elskensakker 42 op industrieterrein 'de Waterlaat'. De showroom in Bergeijk is elke donderdag, vrijdag en zaterdag geopend van 10:00 tot 16:00. Andere dagen en tijden op afspraak.
Naast de prachtige BMW youngtimers vindt u bij ons ook een enorme collectie modelauto's: http://www.modelautokampioen.nl

Wilt u buiten de reguliere openingstijden eens langs komen om de auto's te bekijken dan is dat geen probleem. Neem geheel vrijblijvend contact op met Dhr. Timmermans (06-17090970) of met Dhr. Duwaer (06-14959668) en maak een afspraak.
